| DIMENSION | 30 СМ |
| MAX POWER | 400 W |
| FREQUENCY RANGE | 20 - 140 Hz |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | TS-A30S4 |
| DIMENSION: | 30 СМ |
| MAX POWER: | 400 W |
| IMPEDANCE: | 4 OHM |
| FREQUENCY RANGE: | 20 - 140 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 884938446631 |









i
"" Today
| DIMENSION | 30 СМ |
| MAX POWER | 400 W |
| FREQUENCY RANGE | 20 - 140 Hz |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | TS-A30S4 |
| DIMENSION: | 30 СМ |
| MAX POWER: | 400 W |
| IMPEDANCE: | 4 OHM |
| FREQUENCY RANGE: | 20 - 140 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 884938446631 |