| РАЗМЕР | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ | 90 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 45 Hz - 22 KHz |
| Марка | HERTZ |
| МОДЕЛ: | DCX 690.3 |
| РАЗМЕР: | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ: | 90 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 45 Hz - 22 KHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018823080040 |







i
"" Днес
| РАЗМЕР | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ | 90 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 45 Hz - 22 KHz |
| Марка | HERTZ |
| МОДЕЛ: | DCX 690.3 |
| РАЗМЕР: | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ: | 90 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 45 Hz - 22 KHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018823080040 |