| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 60 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 60 Hz - 23kHz |
| Марка | HERTZ |
| МОДЕЛ: | DSK 130.3 |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 60 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 60 Hz - 23kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018823104128 |







i
"" Днес
| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 60 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 60 Hz - 23kHz |
| Марка | HERTZ |
| МОДЕЛ: | DSK 130.3 |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 60 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 60 Hz - 23kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018823104128 |