| РАЗМЕР | 15 X 20 СМ |
| МОЩНОСТ | 50 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 65Hz – 20kHz |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | STAGE 3 8627 |
| РАЗМЕР: | 15 X 20 СМ |
| МОЩНОСТ: | 50 W |
| ИМПЕДАНС: | 3 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 65Hz – 20kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6925281946615 |



i
"" Днес
| РАЗМЕР | 15 X 20 СМ |
| МОЩНОСТ | 50 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 65Hz – 20kHz |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | STAGE 3 8627 |
| РАЗМЕР: | 15 X 20 СМ |
| МОЩНОСТ: | 50 W |
| ИМПЕДАНС: | 3 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 65Hz – 20kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6925281946615 |