| РАЗМЕР | 30 СМ |
| МОЩНОСТ | 300 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 28-200Hz |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | SWT-12S4 |
| РАЗМЕР: | 30 СМ |
| МОЩНОСТ: | 300 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 28-200Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043543946 |



i
"" Днес
Със своите 1000W максимална мощност този субуфер тип "bass reflex" е създаден за големите фенове на баса. Предпазната решетка защитава говорителя от повреди.
| РАЗМЕР | 30 СМ |
| МОЩНОСТ | 300 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 28-200Hz |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | SWT-12S4 |
| РАЗМЕР: | 30 СМ |
| МОЩНОСТ: | 300 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 28-200Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043543946 |