| РАЗМЕР | 30 СМ |
| МОЩНОСТ | 250 W |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | SBG-1224BP |
| РАЗМЕР: | 30 СМ |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ИМПЕДАНС: | 2 Ohms |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043720248 |



i
"" Днес
| РАЗМЕР | 30 СМ |
| МОЩНОСТ | 250 W |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | SBG-1224BP |
| РАЗМЕР: | 30 СМ |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ИМПЕДАНС: | 2 Ohms |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043720248 |