| РАЗМЕР | 30 СМ |
| МОЩНОСТ | 250 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 7 Hz - 400 Hz |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | SBG-1244BP |
| РАЗМЕР: | 30 СМ |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 7 Hz - 400 Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043540235 |



Със своята максимална мощност от 800W тази бас кутия тип Band Pass е предназначена за големите фенове на баса. Тя има вграден бас SWG-1244 и висококачествени входни клеми. Прозорецът отгоре и отстрани осигурява поглед във вътрешността, а синьото осветление добавя свеж ефект.
| РАЗМЕР | 30 СМ |
| МОЩНОСТ | 250 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 7 Hz - 400 Hz |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | SBG-1244BP |
| РАЗМЕР: | 30 СМ |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 7 Hz - 400 Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043540235 |