| DIMENSION | 30 СМ |
| MAX POWER | 250 W |
| FREQUENCY RANGE | 7 Hz - 400 Hz |
| Brand | ALPINE |
| MODEL: | SBG-1244BP |
| DIMENSION: | 30 СМ |
| MAX POWER: | 250 W |
| IMPEDANCE: | 4 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 7 Hz - 400 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4958043540235 |



Със своята максимална мощност от 800W тази бас кутия тип Band Pass е предназначена за големите фенове на баса. Тя има вграден бас SWG-1244 и висококачествени входни клеми. Прозорецът отгоре и отстрани осигурява поглед във вътрешността, а синьото осветление добавя свеж ефект.
| DIMENSION | 30 СМ |
| MAX POWER | 250 W |
| FREQUENCY RANGE | 7 Hz - 400 Hz |
| Brand | ALPINE |
| MODEL: | SBG-1244BP |
| DIMENSION: | 30 СМ |
| MAX POWER: | 250 W |
| IMPEDANCE: | 4 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 7 Hz - 400 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4958043540235 |