| DIMENSION | 30 СМ |
| MAX POWER | 250 W |
| Brand | ALPINE |
| MODEL: | SBG-1224BP |
| DIMENSION: | 30 СМ |
| MAX POWER: | 250 W |
| IMPEDANCE: | 2 Ohms |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4958043720248 |



i
"" Today
| DIMENSION | 30 СМ |
| MAX POWER | 250 W |
| Brand | ALPINE |
| MODEL: | SBG-1224BP |
| DIMENSION: | 30 СМ |
| MAX POWER: | 250 W |
| IMPEDANCE: | 2 Ohms |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4958043720248 |