| РАЗМЕР | 10 CM |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 70 Hz - 21 KHz |
| Марка | HERTZ |
| МОДЕЛ: | DCX 100.3 |
| РАЗМЕР: | 10 CM |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 70 Hz - 21 KHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018823080019 |







i
"" Днес
| РАЗМЕР | 10 CM |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 70 Hz - 21 KHz |
| Марка | HERTZ |
| МОДЕЛ: | DCX 100.3 |
| РАЗМЕР: | 10 CM |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 70 Hz - 21 KHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018823080019 |