| РАЗМЕР | 17 СМ |
| МОЩНОСТ | 40 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 36 - 18 000 Hz |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | TS-G1720F |
| РАЗМЕР: | 17 СМ |
| МОЩНОСТ: | 40 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 OHM |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 36 - 18 000 Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 884938373487 |











i
"" Днес
| РАЗМЕР | 17 СМ |
| МОЩНОСТ | 40 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 36 - 18 000 Hz |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | TS-G1720F |
| РАЗМЕР: | 17 СМ |
| МОЩНОСТ: | 40 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 OHM |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 36 - 18 000 Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 884938373487 |