| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 40 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 65Hz - 21 KHz |
| Марка | HERTZ |
| МОДЕЛ: | DCX 130.3 |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 40 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 65Hz - 21 KHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018823104173 |






i
"" Днес
| РАЗМЕР | 13 СМ |
| МОЩНОСТ | 40 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 65Hz - 21 KHz |
| Марка | HERTZ |
| МОДЕЛ: | DCX 130.3 |
| РАЗМЕР: | 13 СМ |
| МОЩНОСТ: | 40 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 65Hz - 21 KHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018823104173 |