| DIMENSION | 13 СМ |
| MAX POWER | 40 W |
| FREQUENCY RANGE | 65Hz - 21 KHz |
| Brand | HERTZ |
| MODEL: | DCX 130.3 |
| DIMENSION: | 13 СМ |
| MAX POWER: | 40 W |
| IMPEDANCE: | 4 ohm |
| FREQUENCY RANGE: | 65Hz - 21 KHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8018823104173 |






i
"" Today
| DIMENSION | 13 СМ |
| MAX POWER | 40 W |
| FREQUENCY RANGE | 65Hz - 21 KHz |
| Brand | HERTZ |
| MODEL: | DCX 130.3 |
| DIMENSION: | 13 СМ |
| MAX POWER: | 40 W |
| IMPEDANCE: | 4 ohm |
| FREQUENCY RANGE: | 65Hz - 21 KHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8018823104173 |