| DIMENSION | 10 СМ |
| MAX POWER | 30 W |
| FREQUENCY RANGE | 75Hz – 20kHz |
| Brand | JBL |
| MODEL: | STAGE 3 427 |
| DIMENSION: | 10 СМ |
| MAX POWER: | 30 W |
| IMPEDANCE: | 3 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 75Hz – 20kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281946554 |



i
"" Today
| DIMENSION | 10 СМ |
| MAX POWER | 30 W |
| FREQUENCY RANGE | 75Hz – 20kHz |
| Brand | JBL |
| MODEL: | STAGE 3 427 |
| DIMENSION: | 10 СМ |
| MAX POWER: | 30 W |
| IMPEDANCE: | 3 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 75Hz – 20kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281946554 |