| DIMENSION | 17 СМ |
| MAX POWER | 45 W |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | TS-G170C |
| DIMENSION: | 17 СМ |
| MAX POWER: | 45 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 884938373463 |









i
"" Today
| DIMENSION | 17 СМ |
| MAX POWER | 45 W |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | TS-G170C |
| DIMENSION: | 17 СМ |
| MAX POWER: | 45 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 884938373463 |