| DIMENSION | 17 СМ |
| MAX POWER | 50 W |
| FREQUENCY RANGE | 60Hz - 21kHz |
| Brand | HERTZ |
| MODEL: | DCX 170.3 |
| DIMENSION: | 17 СМ |
| MAX POWER: | 50 W |
| IMPEDANCE: | 4 ohm |
| FREQUENCY RANGE: | 60Hz - 21kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8018823104203 |






i
"" Today
| DIMENSION | 17 СМ |
| MAX POWER | 50 W |
| FREQUENCY RANGE | 60Hz - 21kHz |
| Brand | HERTZ |
| MODEL: | DCX 170.3 |
| DIMENSION: | 17 СМ |
| MAX POWER: | 50 W |
| IMPEDANCE: | 4 ohm |
| FREQUENCY RANGE: | 60Hz - 21kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8018823104203 |