| РАЗМЕР | 17 СМ |
| МОЩНОСТ | 50 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 60Hz - 21kHz |
| Марка | HERTZ |
| МОДЕЛ: | DCX 170.3 |
| РАЗМЕР: | 17 СМ |
| МОЩНОСТ: | 50 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 60Hz - 21kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018823104203 |






i
"" Днес
| РАЗМЕР | 17 СМ |
| МОЩНОСТ | 50 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 60Hz - 21kHz |
| Марка | HERTZ |
| МОДЕЛ: | DCX 170.3 |
| РАЗМЕР: | 17 СМ |
| МОЩНОСТ: | 50 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 60Hz - 21kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018823104203 |