| РАЗМЕР | 16.5 СМ |
| МОЩНОСТ | 60 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 60Hz - 21kHz |
| Марка | HERTZ |
| МОДЕЛ: | DCX 165.3 |
| РАЗМЕР: | 16.5 СМ |
| МОЩНОСТ: | 60 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 60Hz - 21kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018823104180 |






i
"" Днес
| РАЗМЕР | 16.5 СМ |
| МОЩНОСТ | 60 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 60Hz - 21kHz |
| Марка | HERTZ |
| МОДЕЛ: | DCX 165.3 |
| РАЗМЕР: | 16.5 СМ |
| МОЩНОСТ: | 60 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 60Hz - 21kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018823104180 |