| РАЗМЕР | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ | 90 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 56Hz - 21kHz |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | CS-DR6940 |
| РАЗМЕР: | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ: | 90 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 56Hz - 21kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769435393 |












i
"" Днес
| РАЗМЕР | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ | 90 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 56Hz - 21kHz |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | CS-DR6940 |
| РАЗМЕР: | 15 X 23 СМ |
| МОЩНОСТ: | 90 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 56Hz - 21kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769435393 |