| РАЗМЕР | 17 СМ |
| МОЩНОСТ | 45 W |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | TS-G170C |
| РАЗМЕР: | 17 СМ |
| МОЩНОСТ: | 45 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 884938373463 |









i
"" Днес
| РАЗМЕР | 17 СМ |
| МОЩНОСТ | 45 W |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | TS-G170C |
| РАЗМЕР: | 17 СМ |
| МОЩНОСТ: | 45 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 884938373463 |