| DIMENSION | 17 СМ |
| MAX POWER | 40 W |
| FREQUENCY RANGE | 36 - 18 000 Hz |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | TS-G1720F |
| DIMENSION: | 17 СМ |
| MAX POWER: | 40 W |
| IMPEDANCE: | 4 OHM |
| FREQUENCY RANGE: | 36 - 18 000 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 884938373487 |











i
"" Today
| DIMENSION | 17 СМ |
| MAX POWER | 40 W |
| FREQUENCY RANGE | 36 - 18 000 Hz |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | TS-G1720F |
| DIMENSION: | 17 СМ |
| MAX POWER: | 40 W |
| IMPEDANCE: | 4 OHM |
| FREQUENCY RANGE: | 36 - 18 000 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 884938373487 |