| DIMENSION | 10 CM |
| MAX POWER | 30 W |
| FREQUENCY RANGE | 70 Hz - 21 KHz |
| Brand | HERTZ |
| MODEL: | DCX 100.3 |
| DIMENSION: | 10 CM |
| MAX POWER: | 30 W |
| IMPEDANCE: | 4 ohm |
| FREQUENCY RANGE: | 70 Hz - 21 KHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8018823080019 |







i
"" Today
| DIMENSION | 10 CM |
| MAX POWER | 30 W |
| FREQUENCY RANGE | 70 Hz - 21 KHz |
| Brand | HERTZ |
| MODEL: | DCX 100.3 |
| DIMENSION: | 10 CM |
| MAX POWER: | 30 W |
| IMPEDANCE: | 4 ohm |
| FREQUENCY RANGE: | 70 Hz - 21 KHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8018823080019 |