| DIMENSION | 17 СМ |
| MAX POWER | 30 W |
| FREQUENCY RANGE | 30 Hz - 22 kHz |
| Brand | KENWOOD |
| MODEL: | KFC-E170P |
| DIMENSION: | 17 СМ |
| MAX POWER: | 30 W |
| IMPEDANCE: | 4 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 30 Hz - 22 kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 19048204943 |






i
"" Today
| DIMENSION | 17 СМ |
| MAX POWER | 30 W |
| FREQUENCY RANGE | 30 Hz - 22 kHz |
| Brand | KENWOOD |
| MODEL: | KFC-E170P |
| DIMENSION: | 17 СМ |
| MAX POWER: | 30 W |
| IMPEDANCE: | 4 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 30 Hz - 22 kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 19048204943 |