| РАЗМЕР | 17 СМ |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 30 Hz - 22 kHz |
| Марка | KENWOOD |
| МОДЕЛ: | KFC-E170P |
| РАЗМЕР: | 17 СМ |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 30 Hz - 22 kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 19048204943 |






i
"" Днес
| РАЗМЕР | 17 СМ |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 30 Hz - 22 kHz |
| Марка | KENWOOD |
| МОДЕЛ: | KFC-E170P |
| РАЗМЕР: | 17 СМ |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 30 Hz - 22 kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 19048204943 |