| ТИП НОЖИЦИ | ЗА ХРАСТИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 600.00 мм |
| Марка | TOP GARDEN |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЗА ХРАСТИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 600.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| АЛУМИНИЕВИ ДРЪЖКИ: | Да |
| EAN | 3800123117862 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП НОЖИЦИ | ЗА ХРАСТИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 600.00 мм |
| Марка | TOP GARDEN |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЗА ХРАСТИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 600.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| АЛУМИНИЕВИ ДРЪЖКИ: | Да |
| EAN | 3800123117862 |