| МОЩНОСТ | 2000 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ | 250 Х 360 MM |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | MG-2536 |
| ТИП: | ГРИЛ |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 250 Х 360 MM |
| СИСТЕМА ЗА АВТОМАТИЧНО ПЕЧЕНЕ: | Не |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Да |
| КАПАК: | Не |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Не |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| Размери: | 6 X 40 X 28 СМ. |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.000 kg |
| EAN | 3800139245467 |









