| МОЩНОСТ | 2200 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ | 300 X 400 MM |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-2525 |
| ТИП: | ГРИЛ |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 300 X 400 MM |
| СИСТЕМА ЗА АВТОМАТИЧНО ПЕЧЕНЕ: | Не |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Да |
| КАПАК: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Не |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.20 м |
| Размери: | 16 X 55.5 X 33.8 СМ. |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 48 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.300 kg |
| EAN | 5202561539424 |











