| ОБЩА МОЩНОСТ | 200 W |
| Марка | YAMAHA |
| МОДЕЛ: | NS-P41 |
| ВИД: | КОМПЛЕКТИ ЗА ДОМАШНО КИНО |
| БРОЙ КОЛОНИ: | 5.1 |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 200 W |
| ФРОНТАЛНИ: | 2 x 30W |
| СЪРАУНДИ: | 2 x 30W |
| ЦЕНТЪР: | 30 W |
| СЪБУФЕР: | 50 W |
| ИМПЕДАНС: | 6 ohms |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 83-84dB |
| ЕКВАЛАЙЗЕР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4957812637916 |












