| ВИД | УСИЛВАТЕЛИ И РЕСИЙВЪРИ |
| БРОЙ КАНАЛИ | 7.2 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ НА КАНАЛ | 125 W |
| ИМПЕДАНС | 8 ohms |
| РАДИО ТУНЕР | FM |
| USB | Да |
| WI-FI | Да |
| BLUETOOTH | Да |
| Марка | YAMAHA |
| МОДЕЛ: | RX-V6A |
| ВИД: | УСИЛВАТЕЛИ И РЕСИЙВЪРИ |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 7.2 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ НА КАНАЛ: | 125 W |
| ИМПЕДАНС: | 8 ohms |
| РАДИО ТУНЕР: | FM |
| HDMI: | x 7 IN/X 1 OUT |
| 4K, HDR: | Да |
| USB: | Да |
| DOLBY DIGITAL ФОРМАТИ: | TrueHD, Atmos |
| ОПТИЧЕН ВХОД: | Да |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| КОАКСИАЛЕН ВХОД: | Да |
| ЕКВАЛАЙЗЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО: | 9.8 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4957812660471 |




