| ВИСОЧИНА | 178.60 см |
| ШИРИНА | 91.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 69.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 566 L |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | NRR9185ESXL |
| ТИП: | SIDE BY SIDE |
| ВИСОЧИНА: | 178.60 см |
| ШИРИНА: | 91.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 69.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 566 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 376 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 190 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 322 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782837012 |

















