| ВИСОЧИНА | 185.50 см |
| ШИРИНА | 120.40 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 678 L |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР | Да |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | XRFsd 5250 |
| ТИП: | SIDE BY SIDE |
| ВИСОЧИНА: | 185.50 см |
| ШИРИНА: | 120.40 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 678 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 402 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 278 L |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 278 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803143857 |










