| ВИСОЧИНА | 177.50 см |
| ШИРИНА | 83.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 63.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 460 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MDRS619FIE46 |
| ТИП: | SIDE BY SIDE |
| ВИСОЧИНА: | 177.50 см |
| ШИРИНА: | 83.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 460 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 271 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 189 L |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 295 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 41.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6940461935272 |











