| HEIGHT | 177.50 см |
| WIDTH | 83.50 см |
| DEPTH | 63.50 см |
| NET VOLUME | 460 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MDRS619FIE46 |
| TYPE: | SIDE BY SIDE |
| HEIGHT: | 177.50 см |
| WIDTH: | 83.50 см |
| DEPTH: | 63.50 см |
| NET VOLUME: | 460 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 271 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 189 L |
| COLOUR: | ИНОКС |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 295 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 41.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6940461935272 |











