| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 203.00 см |
| ШИРИНА | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 440 L |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KGN49LBCF |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 203.00 см |
| ШИРИНА: | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 440 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 311 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 129 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 178 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005291984 |
































