| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 177.50 см |
| ШИРИНА | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 68.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 402 L |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HFR 3718 ENGB |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 177.50 см |
| ШИРИНА: | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 68.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 402 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 262 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 140 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 287 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018092602 |




































