| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 185.50 см |
| ШИРИНА | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 321 L |
| ЦВЯТ | СИВ |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ | Да |
| Марка | MIELE |
| МОДЕЛ: | KFN 4377 CD el 125 Edi |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 185.50 см |
| ШИРИНА: | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 321 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 218 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 103 L |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 170 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 34.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4002516711735 |






















