| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 185.30 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 65.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 341 L |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | RB34C652ESA/EF |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 185.30 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 65.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 341 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 227 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 114 L |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 254 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095286075 |
































