| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 192.00 см |
| ШИРИНА | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 74.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 490 L |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | WHK2 6493 X5E |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 192.00 см |
| ШИРИНА: | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 74.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 490 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 340 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 150 L |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 237 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437064425 |



























