| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 192.00 см |
| WIDTH | 70.00 см |
| DEPTH | 74.50 см |
| NET VOLUME | 490 L |
| COLOUR | СИВ |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | WHK2 6493 X5E |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 192.00 см |
| WIDTH: | 70.00 см |
| DEPTH: | 74.50 см |
| NET VOLUME: | 490 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 340 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 150 L |
| COLOUR: | СИВ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| DISPENSER: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 237 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437064425 |



























