| ВИСОЧИНА | 85.00 см |
| ШИРИНА | 48.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 45.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 88 L |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | LS 9052 WN |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 48.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 45.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 88 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 88 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| LED ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842588945 |










