| ВИСОЧИНА | 140.20 см |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 63.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 251 L |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | KPsle290-26 |
| ВИСОЧИНА: | 140.20 см |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 251 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 230 L |
| КАПАЦИТЕТ НА КАМЕРАТА(НЕТО): | 21 |
| ЦВЯТ: | INOX |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 158 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| EAN | 4016803135210 |
















