| HEIGHT | 140.20 см |
| WIDTH | 55.00 см |
| DEPTH | 63.00 см |
| NET VOLUME | 251 L |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | KPsle290-26 |
| HEIGHT: | 140.20 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 63.00 см |
| NET VOLUME: | 251 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 230 L |
| CAPACITY FREEZER COMPARTMENT: | 21 |
| COLOUR: | INOX |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 158 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| EAN | 4016803135210 |
















