| ВИСОЧИНА | 114.00 см |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 63.00 см |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | Ke230-26 |
| ВИСОЧИНА: | 114.00 см |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.00 см |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 214 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 101 kWh |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| EAN | 4016803134237 |













