| ВИСОЧИНА | 85.00 см |
| ШИРИНА | 47.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 44.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 90 L |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | S85WE0 |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 47.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 44.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 90 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 90 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800139207472 |








