| ВИСОЧИНА | 145.50 см |
| ШИРИНА | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.50 см |
| Марка | VESTFROST |
| МОДЕЛ: | VF 2653 E |
| ВИСОЧИНА: | 145.50 см |
| ШИРИНА: | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.50 см |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 255 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 105 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 41.0 dB |










