| HEIGHT | 145.50 см |
| WIDTH | 54.00 см |
| DEPTH | 59.50 см |
| Brand | VESTFROST |
| MODEL: | VF 2653 E |
| HEIGHT: | 145.50 см |
| WIDTH: | 54.00 см |
| DEPTH: | 59.50 см |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 255 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 105 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 41.0 dB |










