| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 143.00 см |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 206 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RDSO 206 K40WN |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 143.00 см |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 206 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 169 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 37 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 172 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842575297 |


















