| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 144.00 см |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 52.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 206 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | RF4142PW4 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 144.00 см |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 52.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 206 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 165 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 41 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Не |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 176 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782407697 |













