| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 185.20 см |
| ШИРИНА | 79.40 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 72.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 553 L |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | RT728N4WCE1 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 185.20 см |
| ШИРИНА: | 79.40 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 72.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 553 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 434 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 119 L |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 275 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6921727076878 |














