| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 184.50 см |
| ШИРИНА | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 72.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 461 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | GTBV44SEBKD |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 184.50 см |
| ШИРИНА: | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 72.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 461 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 361 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 100 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 250 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806084136121 |















